Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford C-Max 2013 года

Автомобиль: Ford C-Max 2013 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1500 км, двигатель - 1.0 turbo бензин, комплектация - trend
Автор: Міша (Украина, Тячев)   13.10.2013

Добрий день. Купили авто 2 місяці тому, вибирали десь пів року, вибір був великий, нісан кашкай, мазда5, сітроен сз пікасо, форд фокус, форд б макс, опель зефіра і шевроле орландо. Вибір впав на форд сі макс. Багато місця, тихий, можеш обїхати кожу ямку, обзор мінівена. Росхот поки ще 6.8-7л. по наших дорогох, середня 20км. До того їздив на багатьох автах, ця є най краща.

Багажник великий. Двигун 1л. тягне добре. Провбував їхати в гору 5 дорослих і з діти на колінах, ні яких труднощів не має. Шумоізоляція на 5.

Минусы автомобиля: Ниський лише 14.5см.

Совет покупателю: Класти жилізну защиту.

bujhh

Зря повелись на уговоры сотрудников салона. 1 литровый движок очень слабоват, да и не продашь потом за нормальные деньги

А ти провбував їхати? Що вона творит на дорозі. До цого їздив на багатьох, ні одна так не йшла,і немала такого прискорення. Спочатку теж боявся, а ле тепер нема слів.

Kansai

На тесте катался на фокусе 1 л (100 л.с.) - честно не впечатлил. ИМХО.

Vasja5140

что вы пристали к автора.мотор нормальный хватает динамика гдето как на 1,6 бензин без турбо. У нас люди думают как продать авто а сами ище не купили. Продаст потом авто нормально главное чтобы самому нравилось

Це правда. Вупував не для того щоб продавати! І в ній є та іскра, щоб сподобатись,по всьому що мені потрібно. Форд є Форд.

Tarry

Вітаю із гарною машинкою. Правильно кажуть, хто не сидів навіть, а не те щоб їздити, то нехай і не дзявкає... Машинка просто бомба. З такими характеристиками авто просто супер. Пробував на тест-драйві. Шик. К самого Vito 109, то нічим не слабше. Хоча в дизеля крутрий посерйозніший. Хочу таке авто як заміну вітьку) Ще раз вітаю з прекрасним вибором. Нікого не слухай. І гарних доріг!

Napap

Питання з низькою посадкою вирішується за допомогою поліуретанових проставок. Приблизно 100$ комплект. В неті пошукайте, без проблем.

Тест-драйв Ford C-Max: Ford C-Max - семейные ценности
Ford C-Max - семейные ценности

Предложение взять этот автомобиль на тест поначалу не вызвало у нас должного энтузиазма. Ведь модель С-Max уже не нова и хорошо известна. Но, как только мы узнали, что под капотом у этого автомобиля новейший литровый фордовский двигатель, дважды удостоенный награды "Двигатель года", сразу же согласились! Интересен такой агрегат сразу по нескольким моментам

Продажа б/у C-Max

Ford C-Max 2016 Ford C-Max 12.499$ 2016 199.000 км